Ogłoszenia

Dziś, godz. 12.00. Jak bezpiecznie zorganizować kulig? – radzi WORD Białystok

8 lutego 2021

Dziś, godz. 12.00. Jak bezpiecznie zorganizować kulig? – radzi WORD Białystok
WORD Białystok zaprasza 10 lutego (środa) o godz. 12oo na bezpłatne miniszkolenie: „Jak bezpiecznie zorganizować kulig?”[kliknij] (fot. WORD Białystok)

Śnieżna i mroźna zima sprawiła, że chętnie wracamy do zapomnianych sposobów na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Warto jednak znać odpowiedzi na ważne aktualne pytania: czy kuligi są legalne i jak bezpiecznie je zorganizować? Pomogą w tym specjaliści z WORD Białystok, którzy przygotowali specjalną prezentację. Jej premiera w formie on-line już w najbliższą środę.

Miniszkolenie odbędzie się 10 lutego (środa) o godz. 12oo, będzie transmitowane na profilu facebookowym WORD Białystok (https://www.facebook.com/bialystokword). Dostęp jest całkowicie wolny (za darmo, bez żadnych zapisów i formalności) dla wszystkich zainteresowanych, wystarczy tylko dostęp do internetu. Kogo ominie transmisja na żywo, później znajdzie wszystkie materiały na stronie Ośrodka i w jego mediach społecznościowych.

W ostatnich tygodniach w różnych miejscach Polski doszło już do kilku groźnych wypadków podczas kuligów. Temat jest więc naprawdę poważny i na czasie. Chcielibyśmy się cieszyć z pogody, ale koniecznie trzeba znać podstawowe zasady bezpieczeństwa. Mała podpowiedź dla nauczycieli: a może środową prezentację WORD-u warto wykorzystać jako jedną z lekcji on-line dla swoich uczniów?