Ogłoszenia

31.10 mija termin zgłaszania kandydatur do XIII Konkursu Partner BRD

26 października 2023

31.10 mija termin zgłaszania kandydatur do XIII Konkursu Partner BRD
Dorota Olszewska, prezeska Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego. - Po raz 13 chcemy docenić firmy, instytucje i osoby, które mają realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa drogowego w Polsce - mówi Dorota Olszewska, Prezeska PBD. - W tym roku przyznamy także nagrodę za najlepszy projekt medialny. Czekamy na zgłaszanie reportaży, podcastów czy audycji, które poruszają tematy bezpieczeństwa ruchu drogowego - dodaje. (fot. Jolanta Michasiewicz)

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego ogłosiło trzynastą edycję prestiżowego konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Celem organizatorów jest wyróżnienie wybitnych działaczy na rzecz bezpieczeństwa drogowego w Polsce. - Po raz 13 chcemy docenić firmy, instytucje i osoby, które mają realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa drogowego w Polsce - mówi Dorota Olszewska, Prezeska PBD. - W tym roku przyznamy także nagrodę za najlepszy projekt medialny. Czekamy na zgłaszanie reportaży, podcastów czy audycji, które poruszają tematy bezpieczeństwa ruchu drogowego - dodaje. Termin zgłaszania kandydatów mija 31.10.2023!

Inicjatywa, zapoczątkowana w 2010 roku, ma na celu promowanie i nagradzanie osób i inicjatyw, które podejmowane są w różnych obszarach kraju i skupiają się na podnoszeniu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zgłoszenia przyjmowane są w pięciu kategoriach: Osoba, Projekt Medialny, Firma, Organizacja Pozarządowa oraz Instytucja Publiczna

- Po raz 13 chcemy docenić firmy, instytucje i osoby, które mają realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa drogowego w Polsce - mówi Dorota Olszewska, Prezeska PBD. - W tym roku przyznamy także nagrodę za najlepszy projekt medialny. Czekamy na zgłaszanie reportaży, podcastów czy audycji, które poruszają tematy bezpieczeństwa ruchu drogowego - dodaje.

Organizator konkursu Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, powołało Kapitułę Nagrody, którą w tym roku tworzą przedstawiciele: Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Automobilklubu Polski, Banku Światowego, a także członkowie Zarządu Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Zgłoszenia kandydatur przyjmowane są do 31 października 2023 r. przez Formularz zgłoszeniowy.

Formularz Zgłoszeniowy [kliknij]

Regulamin konkursu [kliknij]