Ogłoszenia

Narodowe Forum Przewoźników i Menadżerów Transportu. Zaproszenie na konferencję

21 kwietnia 2017

Narodowe Forum Przewoźników i Menadżerów Transportu. Zaproszenie na konferencję
TLP – Najważniejsze wydarzenie transportowe tej wiosny

Już 31 maja br. w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim otwarcie porozmawiamy o najgorętszych tematach w branży transportowej. Przyjrzymy się także skomplikowanej sytuacji polskich przewoźników w transporcie międzynarodowym oraz problemom w poszukiwaniu zawodowych kierowców – informuje TLP.

W tym roku redakcja czasopisma „Transport i Spedycja” wraz ze Związkiem Pracodawców „Transport i Logistyka Polska” organizują kolejną już edycję konferencji Trans&Log, która będzie całkowicie poświęcona wszystkim przyczynom trudnej sytuacji polskich przewoźników w Europie. Tegoroczną odsłonę wydarzenia proponujemy Państwu w trzech formach: paneli konferencyjnych, paneli warsztatowych oraz debaty. Poruszymy tematy związane z dumpingiem socjalnym w Europie, atakach na polskich kierowców, rentownym biznesie transportowym oraz kobietach w branży TSL. Wysłuchamy także głosu najważniejszych organizacji w branży TSL w Polsce – zarówno aktywnie działających na rzecz poprawy sytuacji polskich przewoźników w Europie, jak i orędowników zrównoważonego transportu w UE.

Czego dowiesz się podczas warsztatów:

Jak radzić sobie z sytuacją ataku na Twojego kierowcę w trasie oraz jak do ataku przygotować samego kierowcę? Jakie są możliwe warianty rozwoju sytuacji w Europie, by móc dostosować strategię biznesową Twojej firmy do realiów zmieniającej się sytuacji w Europie? Jak przygotować się do zagranicznych kontroli, prześwietlających system wynagradzania kierowców w Twojej firmie? Gdzie i jak szukać zawodowych kierowców oraz jak ich szkolić, aby szybko zaczęli pracować wg najwyższych, międzynarodowych standardów? Jak uniknąć sądu i skutecznie mediować z pracownikiem, który domaga się wypłaty zaległych ryczałtów? Jakie nowinki technologiczne są rekomendowane i sprawdzone, i które z nich mogą przynieść Twojej firmie realne oszczędności?

Do udziału w warsztatach zapraszamy: właścicieli międzynarodowych firm transportowych, menedżerów firm transportowych, spedytorów, zawodowych kierowców z firm transportowych, logistyków.

W programie Trans&Log:

PANEL SPECJALNY – Ataki na polskich kierowców

JAK SKUTECZNIE ZABEZPIECZYĆ KIEROWCĘ NA TRASIE, ABY OCHRONIĆ TEŻ CAŁY BIZNES

PANEL I – RYNEK PRACY W TRANSPORCIE

CZĘŚĆ A - Brak zawodowych kierowców

JAK ZNALEŹĆ DOBRYCH KIEROWCÓW NA TRUDNYM RYNKU PRACY

CZĘŚĆ B - Kobiety w branży transportowej

WSZYSTKO CZEGO NIE WIESZ O KOBIETACH W BRANŻY TSL, A W ROKU 2017 POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

PANEL II – Nowe formalności w transporcie

WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O NOWYCH I PROJEKTOWANYCH REGULACJACH DOTYCZĄCYCH TRANSPORTU DROGOWEGO W POLSCE, UNII EUROPEJSKIEJ I POSZCZEGÓLNYCH KRAJACH UE

PANEL III – Biznes jako zdrowy organizm

RENTOWNOŚĆ FIRMY TRANSPORTOWEJ BEZ TAJEMNIC

PANEL WARSZTATOWY - Szukanie ładunków

WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O POZYSKIWANIU ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!

Zapisy oraz więcej szczegółów na stronie internetowej www. konferencja-translog.pl .(TLP)