Ogłoszenia

To Twój zbiór prawa

16 sierpnia 2019

To Twój zbiór prawa
ePrawoDrogowe

Czy wiesz, że w ubiegłym roku wydano 16 ustaw nowelizujących – Prawo o ruchu drogowym, a w bieżącym – 2019 – już 9. Te i wiele innych znajdziesz w aktualizowanym zbiorze aktów prawnych pn. ELEKTRONICZNE PRAWO DROGOWE. Obecny stan prawny – 15 sierpnia 2019 r. To Twoje narzędzie pracy.

Czy:

- jesteś egzaminatorem?

- jesteś instruktorem/wykładowcą?

- jesteś nauczycielem?

- jesteś przedsiębiorcą/

- jesteś policjantem?

- jesteś ciekaw…

Czyli to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy zbiór aktów prawnych pt. ELEKTRONICZNE PRAWO DROGOWE – dziś stan prawny na dzień 15 sierpnia 2019 r.

W zbiorze znajdziesz: kompletną bazę aktów prawnych: ustaw, wyroków TK, rozporządzeń, zarządzeń zarówno w wersji aktów rzeczywistych, jak i oryginalnej aktów jednolitych i ujednoliconych. Więcej – dostępne są tam także projektowane akty prawne wraz z ich uzasadnieniami. Zakres wyboru: ustawa – Prawa o ruchu drogowym, ustawa o kierujących pojazdami oraz wiele, wiele innych i ich akty wykonawcze. Wszystkie w wersji archiwalnej, obowiązującej, przepisów oczekujących i projektowanych. Tam pomieszczono wszystkie ostatnio dodane i te już archiwalne, połączone siecią linków. W tekstach wyróżniono przepisy oczekujące i te obowiązujące itd. itd.

Wszystkie akty opatrzone systemem przypisów oraz ułatwiającymi poszukiwania wyszukiwarkami. Program pobiera aktualizacje drogą internetową, pozwala na edytowanie tekstów oraz kopiowanie wzorów, druków i rysunków.

***

Jedyny taki – na polskim rynku wydawniczym – zbiór z zakresu bardzo szeroko rozumianego PRAWA O RUCHU DROGOWYM. Aktualizowany na bieżąco. Łatwy w obsłudze.

Zamów: 22 811 01 99 lub drogą internetową: www.grupaimage.eu

ePrawoDrogowe - https://www.grupaimage.eu/p326/e-prawodrogowe.html

Wydawany od prawie 20. Lat. Najtańszy.

***

Podnosisz swoje kwalifikacje? Potrzebujesz ePD!

ePrawoDrogowe [kliknij]