Przegląd prasy
0 komentarzy

American Day 2017 w Warszawie - w obiektywie naszego reportera

28 sierpnia 2017

American Day 2017 w Warszawie - w obiektywie naszego reportera
„American Day 2017”. Fot. Krzysztof Chrobak (kliknij)

W Warszawie po raz siódmy odbył się American Day. Ten Piknik Miłośników Amerykańskiej Motoryzacji - jak nazwali tę imprezę organizatorzy, to nie tylko wystawa pięknych pojazdów z Polski, ale też z zagranicy. Pojazdy piękne, lśniące i bardzo indywidualne. To było święto wszystkich, którzy kochają lata 50. uiegłego wieku - komentują odwiedzający. Potwierdzają to foty autorstwa naszego redakcyjnego kolegi - Krzysztofa Chrobaka. Na terenach najstarszego dealera Harley-Davidson-Liberator zaprezentowano wiele pojazdów, pieczołowicie, a często z dozą humoru, odrestaurowanych i co ważne wystylizowanych. Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się panie, ubrane w stylu dziewczyn pin-up. I to jeszcze nie był koniec atrakcji. Zgłodniali mogli delektować się tradycyjnym amerykańskim hamburgerem. I jeszcze wiele, wiele… Wszystko przy dźwiękach rock and rolla.

Czy o tej edycji American Day usłyszeli w San Escobar - jak życzyli sobie organizatorzy. Nie wiemy! Jednak z całą pewnością kalifornijskie słońce wzeszło nad Wisłą! Zachęcamy, zobaczcie sami. Na tych fotografiach widać też coś co nie jest widzialne… widać atmosferę. (jm)

Brak komentarzy do tego artykułu. Możesz być pierwszy!

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Wymagane pola zostały oznaczone symbolem *. Twój adres IP będzie zapisany do wiadomości administratora serwisu Prawo Drogowe. Kontynuując zgadzasz się na ten warunek.