Przegląd prasy

Ostatnie dni naboru wniosków - XI Konkurs Partner BRD

27 października 2021

Ostatnie dni naboru wniosków - XI Konkurs Partner BRD
(fot. PD@N archiwum)

Jeszcze tylko do 29 października br. przyjmujemy zgłoszenia do konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Spośród nadesłanych kandydatur Kapituła Nagrody przyzna nagrody tym osobom, firmom, instytucjom publicznym, organizacjom pozarządowym i mediom, które swoim ponadprzeciętnym zaangażowaniem przyczyniają się do tego, aby z roku na rok na naszych drogach było coraz bezpieczniej.

To już XI edycja konkursu, który pierwszy raz odbył się w 2010 roku. Jego ideą jest promowanie i uhonorowanie osób i inicjatyw, które są podejmowane w różnych zakątkach Polski, a które dotyczą podnoszenia bezpieczeństwa drogowego. Zgłoszenia do nagrody przyjmowane są w pięciu kategoriach: osoba, media, firma, organizacja pozarządowa i instytucja publiczna.

Organizator konkursu Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, powołało Kapitułę Nagrody, którą w tym roku tworzą przedstawiciele: Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Automobilklubu Polski, Banku Światowego, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, firmy Continental, a także członkowie Zarządu Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Zgłoszenia kandydatur przyjmowane są do 29 października 2021 r. Można przesyłać je pocztą elektroniczną na adres: biuro@pbd.org.pl.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu na stronie www.pbd.org.pl

Więcej informacji na temat konkursu udziela:

Dorota Olszewska

kom: +48 608 622 027

e-mail: dorota.olszewska@pbd.org.pl