Przegląd prasy

W Polsce przybywa pijanych kierowców!

17 września 2006

Nietrzeźwy i bez prawa jazdy

Dwie osoby zginęły a jedna została ranna w wypadku samochodu, który ścigała w nocy z piątku na sobotę (2.9.2006) policja w Bocianowie (Kujawsko-Pomorskie). 17-letniemu kierowcy, nietrzeźwemu i bez prawa jazdy, nic się nie stało. 

14-letni kierowca pijany

Zaledwie 14 lat miał najmłodszy z kilkudziesięciu pijanych kierowców, zatrzymanych minionej doby przez policję na śląskich drogach. Badanie trzeźwości nastolatka, który kierował "maluchem", wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pijany kierowca TIR-a

Na drodze krajowej nr 2 zatrzymano kierowcę TIR-a, który miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W jego zatrzymaniu policji pomogli inni kierowcy, którzy byli świadkami, jak wielotonowe auto jedzie zygzakiem po ruchliwej trasie w kierunku przejścia granicznego w Świecku - poinformował Artur Chorąży z zespołu prasowego lubuskiej policji.

2,7 promila i z dzieckiem na kolanach

Pijany mężczyzna, trzymając na kolanach swoje czteroletnie dziecko, kierował w godzinach szczytu samochodem w Łodzi. Według policji miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.

Słowa kluczowe alkohol pijani kierowcy