Rozmowy

Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka

3 sierpnia 2020

Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka
- Uważajcie na siebie, patrzcie na znaki i ograniczcie prędkość... - mówi Piotr Kupicha, wokalista popularnego zespołu muzycznego "Feel" [kliknij]

Policja Śląska zaprezentowała kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. - Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze - komentuje Piotr Kupicha - wokalista popularnego zespołu muzycznego "Feel". Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” - to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe. 

Niebezpiecznym zachowaniom kierowców na drodze przyjrzał się w tym tygodniu wokalista popularnego zespołu muzycznego "Feel" - Piotr Kupicha. Komentuje on film, ukazujący wykroczenie kierowcy osobowego opla, który jedzie "pod prąd" drogą jednokierunkową, o mało nie doprowadzając deo zderzenia czołowego z innym pojazdem.

Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.