Ogłoszenia

DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ: „Nowe regulacje prawne cd.” On-line - czekamy o 11.00

13 października 2022

DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ: „Nowe regulacje prawne cd.” On-line - czekamy o 11.00
DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ [kliknij]

Dziś - 13 października br. - odbędzie się kolejna DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ (on-line/transmisja). Tytuł: „Nowe regulacje prawne”. Kontynuujemy rozpoczęto 22 września br. rozmowę. Transmisja od godz. 11.00:

* on-line zoom: webinar ID: 862 6522 1562, hasło: ZMIANY

* on-line facebook: www.facebook.com/prawodrogowenews oraz www.facebook.com/L-instruktor-2020-2025

Zgodnie z zapowiedzią złożoną 22 września br. na zakończenie DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ pt. „Co zmieniają nowe przepisy?” [kliknij] zapraszamy na kolejny odcinek cyklu: pt. „Nowe regulacje prawne”. Będziemy kontynuowali podjęte tematy, tak ważne dla instruktorów, egzaminatorów, dla bezpieczeństwa nas wszystkich - uczestników ruchu drogowego. Nowelizowane z dniem 21 września br. kwestie okazują się trudne, a powinny być czytelne i zrozumiałe, a co najważniejsze właściwie stosowane. Wspólnie z zaproszonymi do DYSKUSJI postaramy się ułatwić to czytanie i zrozumienie przepisów. Nowych przepisów, które są jednoznaczne lub nie? Już dziś czekamy na pytania, wątpliwości, opinie: tygodnik@prawodrogowe.pl

Gośćmi debaty będą:

Filip Grega, instruktor nauki i techniki jazdy, ekspert portalu PRAWKO+,

Marcin Kiwit, egzaminator nadzorujący w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Olsztynie,

Mariusz Sztal, instruktor nauki jazdy, współwłaściciel OSK „IntroHL” w Warszawie, b. egzaminator.

Spotkanie poprowadzi: Jolanta Michasiewicz, redaktor naczelna tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS.

Organizatorami cyklu są: Fundacja ZAPOBIEGANIE WPADKOM DROGOWYM, POLSKI KLASTER EDUKACYJNY oraz redakcje tyg. PRAWO DROGOWE@NEWS oraz portalu L-INSTRUKTOR. Wydawca: Grupa IMAGE.

DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ odbywa się w formule rozmowy on-line, która jest transmitowana, natomiast jej retransmisje udostępniamy w kanale YouTube. Zatem zapraszamy 13 października br. o godz. 11.00.