Legislacja

Egzamin po narkotykach. To coraz większy problem

23 maja 2012

20-letni mężczyzna zdawał w Piotrkowie Trybunalskim egzamin na prawo jazdy będąc pod wpływem narkotyków. Po niezdanym egzaminie został zatrzymany przez policjantów, którzy przebadali go przy użyciu narkotestu. Jak się okazało 20-latek palił przed egzaminem marihuanę. Policjanci dostali wcześniej informację, że kierujący może być wpływem środków odurzających. Mężczyzna zapytany przez policjantów czy zażywał jakieś środki odurzające, przyznał, że tak, ale... tydzień wcześniej. Niedoszłemu kierowcy grozi do 2 lat pozbawienia wolności.