Rozmowy

W czwartek spotkanie z dyrektorem Włodzimierzem Bogaczykiem

21 maja 2024

W czwartek spotkanie z dyrektorem Włodzimierzem Bogaczykiem
Włodzimierz Bogaczyk, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu (fot. ze zbiorów prywatnych)

23 maja br. (czwartek) o godz. 11.00 rozpocznie się kolejne spotkanie w popularnym cyklu dostępnym w formule on-line - DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ. Redaktor Bożenna Chlabicz zaprosiła Włodzimierza Bogaczyka, dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu. Tytuł: „Szkolenie, egzamin i co dalej? O edukacji dla bezpieczeństwa”.

Jakie kwestie zostaną podniesione w tej rozmowie? Prowadząca zapowiada, iż będzie chciała zapytać swojego Gościa o przygotowanie instruktorów i egzaminatorów do wykonywania tych ważnych zawodów. O efektach ich pracy, ale przede wszystkim o ich przygotowaniu do niej, o fachowości, o wykształceniu, o szkoleniu, doszkalaniu, o perspektywie, o zaniedbaniach, kontroli i analizach, może też obawach itd. Czyli o edukacji dla bezpieczeństwa. Szeroko rozumianej.

Organizatorzy DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ: Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Polski Klaster Edukacyjny, redakcja Tygodnika PRAWO DROGOWE@NEWS i Portal „L-instruktor”. Bezpośrednia, ogólnie dostępna transmisja jest na platformie ZOOM oraz na Facebooku. Zapis Dyskusji będzie dostępny na platformie YouTube.

Czekamy na Państwa pytania: tygodnik@prawodrogowe.pl

Słowa kluczowe DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ WORD