Ogłoszenia

"Rewolucja w szkoleniu kierowców?" – DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ - zapraszamy

22 marca 2023

"Rewolucja w szkoleniu kierowców?" – DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ - zapraszamy
(grafika: Grupa IMAGE)

W najbliższy czwartek - 23 marca, o godz. 11.00 - odbędzie się kolejna z popularnego cyklu DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ. Jej tytuł to pytanie: „Rewolucja w szkoleniu kierowców?”. Przedmiot debaty do ogłoszone w ostatnich dniach propozycje Komisji Europejskiej, które następnie będą rozpatrywane przez Parlament Europejski i Radę w ramach procedury ustawodawczej.

Tymczasem, są to - jak informują i uzasadniają autorzy nowelizacji - wnioski dotyczące unowocześnienia przepisów dotyczących praw jazdy. Wśród nich np. te dotyczące prawa jazdy, propozycje wprowadzenia cyfrowego dokumentu ważnego na terenie całej Unii Europejskiej oraz nowych przepisów ułatwiających egzekwowanie przepisów ruchu drogowego poza granicami, wiele ważnych rozwiązań dotyczy szkolenia i egzaminowania kierowców.

Prowadząca - Bożenna Chlabicz, prezes Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym zaprosiła Gości:

* Andrzeja Bogdanowicza, dyrektora generalnego w Ogólnopolskim Związku Pracodawców Transportu Drogowego;

* Andrzeja Markowskiego, psychologa transportu, Centrum Badań i Usług Psychologicznych

Organizatorzy: Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Polski Klaster Edukacyjny, redakcja Tygodnika „PRAWO DROGOWE@NEWS” i Portal „L-instruktor” przy wsparciu Grupy IMAGE zapraszają.

Bezpośrednia, transmisja jest na platformie ZOOM oraz na Facebooku. Zapis Dyskusji będzie dostępny na platformie YouTube.

on-line zoom - wbeinar ID: 819 0957 2086, hasło: miec17lat;

on-line facebook: www.facebook.com/prawodrogowenews oraz www.facebook.com/L-instruktor-2020-2025-105720195239030

Zapraszamy