Ogłoszenia

Już dziś! Czekamy o godz. 11.00!

29 grudnia 2022

Już dziś! Czekamy o godz. 11.00!
Zapraszamy: DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ - „CZY JEŻDZIMY JAK EUROPEJCZYCY”: 29 grudnia 2022 r., godz. 11.00, on-line (grafika Grupa IMAGE/fot. Jolanta Michasiewicz)

Przed nami ostatnie w 2022 roku spotkanie w cyklu DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ. 29 grudnia redaktor Bozenna Chlabicz spotka się z Tomaszem Matuszewskim oraz Wojciechem Pasiecznym. Tematem debaty będą kwestie bezpieczeństwa na naszych drogach, obserwacja z perspektywy europejskiej. Nie zabraknie podsumowania wydanych w mijającym roku przepisów. Naszej ich znajomości. Jak brzmi odpowiedź na tytułowe pytanie: CZY JEŹDZIMY JAK EUROPEJCZYCY?

Organizatorzy DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ: Fundacja Zapobieganie Wypadkom Drogowym, Polski Klaster Edukacyjny oraz redakcje tyg. PRAWO DROGOWE@NEWS i portalu L-INSTRUKTOR zapraszają w czwartek - 29 grudnia br. Spotkanie w formule on-line tradycyjnie rozpocznie się o godz. 11.00. Przewidziana transmisja w mediach społecznościowych, nagranie archiwalne dostępne będzie także na stronach YouToube.

Bozenna Chlabicz, prezes Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym do rozmowy zaprosiła:

* Tomasza Matuszewskiego, sekretarza Mazowieckiej Rady BRD, zastępcę dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie, egzaminatora oraz

* Wojciecha Pasiecznego, eksperta w zakresie brd, biegłego sądowego ds. rekonstrukcji wypadków drogowych, wiceprezesa Fundacji Zapobieganie Wypadkom Drogowym.

Rozmowę udostępniamy na bieżąco na Facebooku: PRAWO DROGOWE NEWS też L-INSTRUKTOR 2020-2025.

oraz na platformie zoom: zoom webinar ID: 832 0414 3401, hasło: 2022.

Debaty archiwizujemy i udostępniamy na YouToubie.

Zapraszamy