Przegląd prasy

WORD z kamerą na ulicach

30 marca 2022

WORD z kamerą na ulicach
(fot. WORD Białystok)

Filmy szkoleniowe WORD Białystok dla kierowców i kandydatów na kierowców oraz dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym cieszą się wielkim powodzeniem. Od połowy 2019 roku ośrodek przygotował 41 pozycji, które zostały obejrzane prawie 630 tysięcy razy na firmowym kanale YouTube. WORD idzie za ciosem: już w najbliższych dniach pojawią się kolejne filmy.

W stolicy Podlasia chyba nie trzeba już nikogo przekonywać, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego stara się pomóc w przygotowaniu do egzaminu kandydatom na kierowców. Do tego służą darmowe filmy szkoleniowe, na których można obejrzeć jak zrealizować zadania egzaminacyjne oraz filmy z symulacjami egzaminów. Największe zainteresowanie wzbudził dotąd „Idealny egzamin C+E”, który miał 249 tysiące wyświetleń! W sumie cykl 3 filmów „Idealny egzamin” (kategorie B, C i C+E) pokazujących jak poradzić sobie ze zdawaniem egzaminu w białostockim WORD miał ponad 380 tysięcy wyświetleń. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też symulacje egzaminów na prawdziwych trasach egzaminacyjnych w Białymstoku i w Bielsku Podlaskim. Te filmy obejrzane zostały ponad 90 tysięcy razy!

Ale to nie wszystko! WORD równie wiele uwagi poświęca akcjom promującym bezpieczeństwo ruchu drogowego. Nasz film przygotowany wspólnie z partnerami z Norwegii „Halo! Czy mnie widzisz?” o zagrożeniach jakie niesie martwa strefa widzenia w pojazdach ciężarowych został obejrzany aż 162 tysiące razy. Duże zainteresowanie wzbudziła też ubiegłoroczna wakacyjna akcja z „Kurierem Porannym”, w których eksperci radzili, jak poradzić sobie na najtrudniejszych, największych, najbardziej zatłoczonych i skomplikowanych skrzyżowaniach, aby pokonywać je płynnie, bezpiecznie i… przepisowo. Internauci obejrzeli je ponad 15 tysięcy razy.

Oficjalne materiały, w których doradzamy kierowcom jak bezpiecznie jeździć po Białymstoku i Bielsku Podlaskim, przygotowujące kandydatów na kierowców do egzaminów praktycznych oraz filmy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym są ciągle dostępne na kanale YouTube WORD Białystok.

Od wczoraj na kanale YouTube WORD Białystok można znaleźć nowe symulacje egzaminów na kategorię A oraz B na białostockich ulicach.

Źródło: WORD Białystok