0576/01/2018 4 stycznia 2018 15 stycznia 2018
0576/01/2018

Konsekwentny w działaniach - Marek Staszczyk; Uwaga na TIR-y! Kilka rad instruktorów techniki jazdy; Odpowiedzialność za wyrządzoną szkodę przypisana jest do osoby, nie do pojazdu - wskazuje minister; Mariusz Sztal odpowiada na nasze pytania o tzw. punkty karne i ich redukcję po 4 czerwca 2018; Rząd o zasadach ustalania opłat za parkowanie; Czy piesi stracą pierwszeństwo na drodze?; Zbigniew Drexler o tekstach umieszczanych na tabliczkach do znaków drogowych; Chcą obniżenia prędkości; Zostań instruktorem; Legitymowanie - prosta czynność, która rodzi wiele pytań; Brak w ustawie - Prawo o ruchu drogowym; Karolina Romanowicz. Ważność prawa jazdy kat. B+E i innych; ZPP w sprawie dróg powiatowych; Teraz Ministerstwo Infrastruktury; Elektromobilność - pierwsze czytanie ustawy wczoraj, drugie dzisiaj; Prawo jazdy zawieszone na 3. Miesiące za telefonowanie podczas jazdy; Policjant nie będzie musiał; Kazimierz Opoka. Droga z pierwszeństwem. Interpretacja znaku drogowego D-1; Nie bój się parkować tyłem!; Elektromobilność: ustawa uchwalona; Porozmawiajmy o okresie próbnym (cz. 1); Polski transport – pokonaliśmy długa drogę! Spot, który zmieni Twoją ocenę branży transportowej; Bezpieczeństwo drogowe najlepsze od 27 lat. Przekroczyliśmy magiczną granicę 3 tys.; Porozmawiajmy o okresie próbnym (cz. 2); Obowiązkowe kamery i czujniki w pojazdach mogłyby zapobiec setkom wypadków śmiertelnych; Akcja „Bezpieczny autokar 2018” już trwa; Metodyka nauczania dla wykładowców i instruktorów.

News tygodnia

featured_article.title
Elektromobilność: ustawa uchwalona
12 stycznia 2018

Podczas 56. posiedzenia Sejmu posłowie - 235 głosami za, 165 przeciw i przy 18 wstrzymujących się – uchwalili ustawę o elektromobilności i paliwach alternatywnych. 

Rozmowy

featured_article.title
Konsekwentny w działaniach - Marek Staszczyk
4 stycznia 2018

Wywiad z dyrektorem WORD Toruń Markiem Staszczykiem.

Statystyka

featured_article.title
Bezpieczeństwo drogowe najlepsze od 27 lat. Przekroczyliśmy magiczną granicę 3 tys.
15 stycznia 2018

Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury, w miniony piątek poinformował, iż według wstępnych danych statystycznych ro 2017 był najlepszym pod względem bezpieczeństwa drogowego od 27 lat. 

Ogłoszenia

featured_article.title
Zostań instruktorem
29 stycznia 2018

Ogłoszenie HigH Szkoła Jazdy - KURS NA INSTRUKTORA B