0575/20/2017 21 grudnia 2017 2 stycznia 2018
0575/20/2017

Kary za odpoczynek w kabinie zalegalizowane; Jadąc wolniej, szybciej dotrzesz do celu!; Tylko kawałeczek, bliziutko!; Nie zapominajmy o zasadach brd - apeluje minister; Dofinansowanie zbierania „wraków”; Klastry porozumiały się; Profesjonalna rejestracja - już tylko publikacja; Sytuacja typowa dla  osiedli mieszkaniowych - wyjaśnia nasz ekspert, Adam Goss; 42 zabitych, 883 nietrzeźwych - podsumowanie świątecznych dni; Projekt ustawy o elektromobilności w porządku obrad Rady Ministrów; Dlaczego tylu pieszych ginie bezmyślnie na przejściach dla pieszych? - pyta Bogdan Sarna; Polacy wciąż tolerują duże prędkości na drogach; Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o elektromobilności; Trzeba poprawić sytuację na przejściu dla pieszych; PRAWO DROGOWE. Nasze podsumowanie roku 2017.; „Jesteś za młoda żeby się na tym znać”. Rozmawiamy z Karoliną Romanowicz, instruktorem nauki jazdy; Sylwestrowa statystyka wypadków. Nie będzie pobłażania ostrzegali policjanci; PRAWO DROGOWE. Przepisy, które wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2018 r. i później; Kazimierz Opoka. Na drogach nie musi ginąc tylu pieszych, ale zadbać o to musimy wszyscy; Przepisy Prawa o ruchu drogowym są przestarzałe – twierdzi Rzecznik Praw Obywatelskich.

News tygodnia

featured_article.title
PRAWO DROGOWE. Przepisy, które wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2018 i później
3 stycznia 2018

Dzisiaj przygotowaliśmy i prezentujemy zestawienie przepisów, które zdecydowanie zaczynają obowiązywać 1 stycznia 2018 r. i później. 

Ekspert wyjaśnia

featured_article.title
Sytuacja typowa dla osiedli mieszkaniowych – wyjaśnia nasz ekspert, Adam Goss
27 grudnia 2017

Do redakcji tyg. PRAWO DROGOWE@NEWS wpłynęła prośba Czytelnika. O wyjaśnienie opisanej sytuacji poprosiliśmy eksperta z zakresu ruchu drogowego Adama Gossa, zastępcę dyrektora ds. szkoleń w Automobilklubie Polski. 

Statystyka

featured_article.title
Sylwestrowa statystyka wypadków. Nie będzie pobłażania ostrzegali policjanci
2 stycznia 2018

Niestety, początek nowego roku rozpoczął się tragicznie na polskich drogach. W 172 wypadkach zginęły 22 osoby, a 215 zostało rannych. Funkcjonariusze zatrzymali także 568 amatorów jazdy na „podwójnym” gazie.

Ogłoszenia

featured_article.title
Chcesz wiedzieć?!
19 grudnia 2017

Chcesz wiedzieć?