0577/02/2018 16 stycznia 2018 26 stycznia 2018
0577/02/2018

Zamieszanie z PL-ką; Elektromobilność! A może trzeba zacząć od szkolenia i szkolących?; Informacje gromadzone w osk muszą być bezpieczne; Tomasz Litwin. Czy jesteś kierowcą doskonałym?; Coraz bezpieczniej na ulicach Warszawy; Kolejna tragedia na przejściu dla pieszych; Nie obsługuj nawigacji w czasie jazdy!; O czasie spalania alkoholu przez organizm; Koniec z sumowaniem punktów; Przywrócenie cofniętego uprawnienia i obowiązujące procedury; Kandydat na instruktora nauki jazdy; Fotoradary w Europie; Senat przyjął (bez poprawek) ustawę o elektromobilności; Monika Folwarczny. Niesłyszący za kierownicą (cz. 2); Świecące listwy ostrzegają przechodniów; Poseł pyta, resort odpowiada; Autem na narty - o czym pamiętać?; To zła zmiana - czytamy w komentarzach; Mamy kolejne Ministerstwo Infrastruktury; Transport drogowy a jakość powietrza; Status dróg o znaczeniu obronnym; RODO w OSK? Zgłoś się; Prędkości okresu próbnego; Via Carpatia: priorytetowa droga ekspresowa; Wytyczne dla eCall; T. Kulik. Przepisy traktujące o okresie próbnym są napisane absurdalnie; Też o kierowcach niepełnosprawnych w okresie próbnym; Minister Adamczyk wizytował budowę POW; Maciej Wroński. Poselska inicjatywa – coroczne badanie lekarskie wszystkich kierowców; Centralna Ewidencja Pojazdów w fazie stabilizacji; Nadal tolerujemy palących kierowców!

Rozmowy

featured_article.title
Niepełnosprawni są wśród nas. DYSKUSJA NA RATUSZOWEJ
1 lutego 2018

W dniu wczorajszym, 31 stycznia 2018 r., w siedzibie Fundacji ZAPOBIEGANIE WYPADKOM DROGOWYM przy ul. Ratuszowej w Warszawie odbyła się 4. edycja DYSKUSJI NA RATUSZOWEJ pt. „Niepełnosprawni kierowcy są wśród nas”

Statystyka

featured_article.title
Odbieranie praw jazdy najskuteczniejsze
6 lutego 2018

Bård Morten Johansen, ekspert Norweskiej Rady Bezpieczeństwa Drogowego (Trygg Traffik) w rozmowie z redakcją portalu Wirtualna Polska ocenił, że tylko surowe kary finansowe i odbieranie praw jazdy powstrzymają piratów drogowych, a ocalą tysiące polskich ofiar wypadków.