0604/06/2019 1 marca 2019 20 marca 2019
0604/06/2019

Rozporządzenie ws. doskonalenia techniki jazdy obowiązuje; Płyny hamulcowe pod kontrolą; Nasz ekspert - Robert Dorosz - na łamach „Rzeczpospolitej” mówi o luce prawnej i braku determinacji; Nowy wzór prawa jazdy obowiązuje od dziś; Co z tzw. pakietem deregulacyjnym?; Komunikat Ministerstwa Infrastruktury: Nowe prawo jazdy bez adresu. Nie ma obowiązku wymiany dokumentu; Prędkość minimalna i bezpieczeństwo; SMOG - prewencja na rzecz poprawy brd; Zmiany w ustawie o drogach publicznych; Będzie ustawa PeKaeSowa; Przestrzegajmy przepisów dotyczących ruchu pieszych!; Dymisja w ministerstwie infrastruktury; Wątpliwości dot. ponownego egzaminu teoretycznego; Jechał „korytarzem życia”! Jest wyrok!; Wkrótce mDowódRejestracyjny; Marek Górny. Kierowca zawodowy to specjalista wysokiej klasy; Komunikacja podczas egzaminu; Projekt SKANDYNAWIA edycja 3. Fotoreportaż J. Michasiewicz; Jest jednolite rozporządzenie ws. znaków drogowych. Czy znamy je?; Oni pracują pro publico bono*; Olsztyn. Wspólnie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym; Ministerstwo rozpoczęło prace nad rozporządzeniem o egzaminowaniu – pisze Andrzej Bittel. Ale…; Michał Bartczak. Ja chciałbym, aby grupa zawodowa instruktorów była elitą!; Uwaga dziury!; Znak drogowy po lewej stronie drogi; Filip Grega. Do samorządu nie da się zapisać; Parkowanie w „strefie zamieszkania”. Wyjaśnia mł. insp. Mariusz Tański; PKE na III MTTSiL; Wznowiono procedowanie ustawy dotyczącej „przekręcania” drogomierzy; Emocje debaty nad systemem poboru opłat drogowych; Wniosek i poprawki odrzucone; Jest projekt ustawy PeKaeSowej; Krzysztof Cuprjak. Czy wynik zdawalności poprawia statystyki wypadkowości?; Teksty jednolite to zabieg „techniczny” - wyjaśnia Zbigniew Drexler; Sejm uchwalił nowelizację ustawy – Prawo o ruchu drogowym; W Polskim Radiu o rzeczywistości brd, szkoleniu, egzaminowaniu oraz inicjatywie powołania branżowego samorządu; Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej? - odpowiada nasz ekspert Tomasz Barnaś; QUAD TO NIE ZABAWKA!; Kamery wykryją kierowców, którzy używają telefonu w czasie jazdy; Już wiemy co z tzw. pakietem deregulacyjnym; czy dzięki przebudowie dróg część ekranów może być zdemontowana?; Poznaniacy zapraszają swoich kolegów instruktorów i egzaminatorów (27.3).

Statystyka

featured_article.title
QUAD TO NIE ZABAWKA!
19 marca 2019

Wprost pod koła samochodu wyjechał - z drogi podporządkowanej na główną - 9-latek jadący na czterokołowcu. Tragiczny wypadek z udziałem dziecka! Kto ponosi odpowiedzialność? Dlaczego dziecko znalazło się na drodze publicznej?

Ogłoszenia

featured_article.title
Oni pracują pro publico bono*
11 marca 2019

Poniżej publikujemy komunikat Fundacji Zapobiegania Wypadom Drogowym, która informuje iż od 2014 r. nie pobiera środków z 1% podatku od osób fizycznych.